O NAS2019-05-14T14:06:25+00:00

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego.

Angażujemy się kompleksowo w procesy zarządzania kapitałem ludzkim.

Z przyjemnością wspieramy Przedsiębiorców w:

  • Rekrutacji personelu
  • Efektywnym rozwoju pracowników
  • Zapewnieniu kompleksowej obsługi
    kadrowo-płacowej

Dlaczego warto wybrać naszą agencję pracy?

Nasze biura pośrednictwa pracy zlokalizowane aż w 9 województwach są gotowe do podejmowania nawet najbardziej wymagających wyzwań w zakresie rekrutacji pracowników, w tym również Ukraińców. Dobra agencja pracy za granicą, a taką niewątpliwie jest firma Beetsma, jest w stanie zaproponować kandydatom atrakcyjne oferty stałego i sezonowego zatrudnienia u rzetelnych pracodawców np. w Holandii. Priorytetem naszej działalności jest zarówno satysfakcja pracowników, jak i zatrudniających ich firm. Stawiamy też na długofalową współpracę z przedsiębiorstwami, które potrzebują profesjonalnej pomocy przy rekrutacji dobrego personelu. Zachęcamy do zapoznania się naszymi aktualnymi ofertami pracy za granicą.
Mamy ciekawe propozycje dla Polaków i Ukraińców.

Damian

Pracownik Beetsma

“Pracę w Firmie VP zacząłem w Agencji Beetsma. Byłem zatrudniony przez 8 miesięcy. Po tym czasie zasłużyłem sobie na umowe z VP, z czego jestem bardzo zadowolony!”

Izabela Kołakowska

Dyrektor Personalny

“Poza efektem finansowym jest też czynnik czysto ludzki. Czystej radości i satysfakcji z naszej pracy. Wiele osób przyjeżdża tutaj na chwilę, a potem zostaje i zaczyna nowe życie.”

Kadra Zarządzająca

Dyrektor Zarządzający

Mateusz Gruner

Dyrektor Finansowy

Emil Czupajło

Dyrektor Personalny

Izabela Kołakowska

Dyrektor Operacyjny

Olga Witaszek

Dyrektor Rekrutacji Międzynarodowych

Katarzyna Podgórska

goal

Rzetelna agencja pracy – jak pracujemy?

Jako biuro pośrednictwa pracy staramy się pomóc jak największej liczbie osób w znalezieniu satysfakcjonującego zatrudnienia z dobrym wynagrodzeniem.
Jak wskazuje spirala znajdująca się w logo naszej firmy: nie ustajemy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, które będą optymalne dla zarówno dla jednostek i zespołów, jak i dla przedsiębiorstw. Atutem naszej agencji pośrednictwa pracy za granicą są sprawdzone metody rekrutacji, uwzględniające też odpowiednie zabezpieczenie interesów obydwu stron. Dzięki pośrednictwu naszych biur wiele firm zyskuje kompetentnych pracowników, a kandydaci do pracy – wymierne korzyści płynące z zatrudnienia u dobrego pracodawcy w kraju lub za granicą. Nasz udział w rekrutacji pracowników skutkuje korzyścią dla obu uczestniczących w niej podmiotów..

Kontakt

Szukasz dobrej pracy?

Wybieraj!

ZACZNIJ Z NAMI SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY