O NAS2019-01-23T22:45:10+00:00

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy

Z elastycznymi rozwiązaniami, serwisem i dostępnością 24/7.
Ideą naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych, aby Twoja firma rosła w siłę dzięki naszym rozwiązaniom.

Firma bez misji jest jak zdany na łaskę wiatrów żaglowiec.

Wiedział o tym Henry Ford, kiedy w 1904 r. postanowił…
Sprawić, by samochód stał się dobrem powszechnym

My chcemy…
Sprawić, by Praca stała się synonimem wzajemnego szacunku

Damian

Pracownik Beetsma

“Pracę w Firmie VP zacząłem w Agencji Beetsma. Byłem zatrudniony przez 8 miesięcy. Po tym czasie zasłużyłem sobie na umowe z VP, z czego jestem bardzo zadowolony!”

Izabela Kołakowska

Dyrektor Personalny

“Poza efektem finansowym jest też czynnik czysto ludzki. Czystej radości i satysfakcji z naszej pracy. Wiele osób przyjeżdża tutaj na chwilę, a potem zostaje i zaczyna nowe życie.”

Kadra Zarządzająca

Dyrektor Zarządzający

Mateusz Gruner

Dyrektor Finansowy

Emil Czupajło

Dyrektor Personalny

Izabela Kołakowska

Dyrektor Operacyjny

Olga Witaszek

Dyrektor Rekrutacji Międzynarodowych

Katarzyna Podgórska

W system naszych wartości wpisana jest pomoc jak największej liczbie osób w znalezieniu odpowiedniego stanowiska.

Wszystkie nasze cele obrazuje znak spirali, który stanowi logo naszego przedsiębiorstwa. Oznacza on nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań, które przyniosą pełną satysfakcję jednostkom, zespołom i biznesom.

Poza sprawdzoną i skuteczną metodologią rekrutacji, kompleksowym zabezpieczeniem formalnoprawnym dla obu stron współpracy, a także dodatkowymi udogodnieniami, agencja pracy Beetsma wspiera jak największą liczbę osób poszukujących odpowiedniego dla nich stanowiska, zapewniając jednocześnie dziesiątkom pracodawców wymierne zyski wynikające z zatrudniania kompetentnych ludzi. To optymalny układ przynoszący korzyści dla obu stron.

Kontakt

“Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.”

Ludwig von Mises

Nasze Certyfikaty
szukaj pracy